کتاب حتی سگ ها

اثر جان مک گرگور از انتشارات روزگار - مترجم: نازنین سیف الهی-بهترین رمان

در یک روز سرد و آرام بین کریسمس و سال نو، یک بدن انسان در یک آپارتمان محروم یافت می شود. دوستانش نگاه می کنند، اما آنها هم مرده اند. بدن آنها در اسکات و سایبان ها و کوچه ها در سراسر شهر یافت می شود. قربانیان یک دسته بد هروئین، آنها در سایه، یک نگهبان نگهبان به عنوان ساعات گذراندن، پرداخت خود را به عنوان خاص خود را به عنوان بدن دوستان خود را گرفته شده است، مورد بررسی، تحقیق و cremated. تمام داستان های آنها از طریق یک سری از داستان های شکسته قطعه قطعه شده است. ما با رابرت، مرحوم، تنها مشغول به کار در یک گروه پر سر و صدا از مواد مخدر هستیم؛ دنی، فقط از تعطیلات ناخوشایند با خانواده، که بدن را کشف می کند و به دنبال دوستانش به دنبال دوستی می رود تا اخبار مربوط به مرگ رابرتس را به اشتراک بگذارد؛ لورا، دختر رابرتز، که بعد از سالها با پدرش درگذشت، به زندگی عجیب و غریب میپرداخت. هدر، که برای اولین بار از زمانی که او یک نوجوان بود، محل خود را دارد؛ مایک، دامپزشک جنگ فالکلند؛ و همه چیز دیگر. حقیقتا، هیجان انگیز، و با امید و خشم از بین رفته است، حتی سگ ها کشف صمیمی زندگی در لبه های جامعه است.


خرید کتاب حتی سگ ها
جستجوی کتاب حتی سگ ها در گودریدز

معرفی کتاب حتی سگ ها از نگاه کاربران
با من بیا\nما این کتاب را برنده شدیم. ما احساس کردیم که باید آن را بخوانیم. شخص دوم شخص POV منحرف شد و جریان تصادفی آگاهی آن را آسان، اما نه کاملا لذت بخش خواندن. ما ساختار جمله شکست خورده را نداشتیم یا از عقاید و احکام شروع کردیم و گاهی اوقات هرگز افکار و جملات را به پایان نرسانیم. ارزیابی ما از هیجان Karens برای آن باعث شد ما آن را به سمت بالا از شمع ما به خواندن منتقل کنیم. پنکیک. ما امید زیادی برای صلاحیت ها داشتیم ولی هرگز نرفتیم و افسردگی و دیدگاه های مختلف جامعه را دوست داشتیم. ما سبک نارنجی و دیدگاه دارو از ترس اعتیاد را درک کردیم. همه بدون گفتگو انجام می شود. هاکی ها ما باید داستان ناهمگونی همراه با فقدان نشانه گذاری و کاراکترهای چندگانه، ما را برای احکام زیبایی ساخته ایم. شخص دوم شخص POV واقعا حواس پرتی است. دانه کدو تنبل و پایان. خانم کارن اگر شما هنوز بخواهید آن را به شما ارسال کنید. :)

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب آسان نیست. این مربوط به یک مرد (رابرت) مرده در تخت او و دایره دوستان / آشنایان که او را احاطه کرده است. این عناصر از جریان آگاهی است و می تواند جدا شود. در زمان های گذشته آن را گرrit و @ واقعی @ نامیده می شود. این در مورد زیر خاکی جامعه ماست؛ الکل، معتادان به مواد مخدر و ناتوانی ذهنی؛ رها شده و ناامید می شود که در هر شهر و شهر در این سرزمین یافت می شود. برخی از کاراکترهای این کتاب عبارتند از نظامی سابق که مقابله با استرس پس از سانحه با سوء استفاده از مواد و خشونت؛ بعضی از آنها هیچ فرصتی نداشتند ما شاهد مرگ و چشم انداز کسانی است که رابرت را می شناختند همه خود جذب می شوند و به راحتی دوست ندارند و کاملا از دست رفته اند. این افراد هر روز در خیابان ها می میرند و می میرند؛ من می دانم که در کارم به آنها می رسم. آنها عمدتا غیرقابل دسترسی و همیشه ناراحت کننده هستند. McGregor یک پرتره دقیق از کلاس زیر را رنگ می کند که قابل تمیز بودن است و به عنوان مشکلی و پیچیده دیده می شود. و هی حدس بزن چی شده؟ اینها افرادی هستند که خدمات آنها توسط شوراهای محلی برداشته شده است و به زودی حتی با کمک و کمک هایی که به شدت نیاز دارند، به آنها کم می شود. خیلی برای جامعه بزرگ !!! این یک گزارش خنک کننده از ناامیدی است که در انسان ها همه چیز را آشکار می کند، ما در خیابان ها نادیده می گیریم زیرا ناراحت کننده و خطرناک هستند. یک کتاب عالی. با عرض پوزش برای خنده، اما دیدن آنچه اتفاق می افتد به خدمات به شدت مورد نیاز به من یادآوری چرا من یک سوسیالیست است. این، به طرق مختلف، مستند است و نه رمان.

مشاهده لینک اصلی
برخی از بررسی های حتی سگ ها از سبک غیر معمول، تغییرات مکرر در دیدگاه ها، جمله هایی که در میان قدم های اوج و تاریخچه ترکیب شده اند، انتقاد می کنند، اما به نظر من، جان مک گگریور بهترین روش را برای این را انتخاب کرده است داستان. از عنوان تا آخرین خط، همه چیز کامل است. به همین دلیل: عنوان، خود یک قطعه، به یک نظر توسط یک سرباز در بوسنی اشاره می کند که در هنگام درخواست جهت یک شهر خاص جواب می دهد که وجود دارد ™ هیچ نقطه رفتن به آنجا به عنوان حتی سگ در آن محل مرده است. پس چرا این نظر درباره نابودی در بوسنی مربوط به عمل این کتاب است که عمدتا در یک شهر انگلیسی والیتی اتفاق می افتد؟ به همین دلیل: شخصیت اصلی رابرت رادکلیف نامیده می شود و نویسنده ممکن است کتاب رابرت رادکلیف زندگی را نام برد، اما حتی سگ ها در خیابان ها زندگی بهترتری نسبت به رابرت رادکلیف داشته اند. یا ممکن است آن را Roberts Last Days نامیده باشد، اما حتی سگ ها نیز بهتر بوده اند. یا عنوان می تواند رابرتز ویک، اما حتی dogsso شما شروع به گرفتن تصویر. دنیای این رمان باریک یک مکان خشن و فاجعه است و زندگیشان گاهی اوقات به ناگهان می آیند اما شما ممکن است بخواهید بپرسید چرا ما می خواهیم در مورد افرادی که زندگی آنها بسیار بدبخت و محبوس است، بخوانیم. چرا؟ : جان مک گرگ داستان را به شیوه ای ابتکاری و خلاقانه می گوید: حوادث توسط گروهی از راوی های نامرئی که توانایی حضور در گذشته و حال و در یک زمان بیش از یک مکان را دارند، مورد بحث قرار می گیرند. دیوانه اما نابغه. تغییرات زیادی در دیدگاه داستان روایت، \"داستان\"، که داستان را شروع می کند، به دیدگاه های مختلف اعضای مختلف \"ما\"، کاملا مورد استفاده قرار می گیرد. â € ~weâ € ™ اسلاید subtly به â € ~heâ € ™ یا â € ~، اما ما آن را به عنوان â € ~Iâ € ™ شنیدن. Magic.There یک کیفیت سینمایی برای نوشتن است که به نظر میرسد ما در حال تماشای یک مستند هستیم: جزئیات برجسته میشوند؛ برای تلفن های موبایل، حتی بوی، زنده هستند، اما هیچ چیز بیش از دراماتیک است. ظریف است. لمس های شگفت انگیزی از افسون وجود دارد: رابرت، یک الکلی بیکار، کاملا ناشناخته و مستند شده توسط مقامات، پس از مرگ او مورد بررسی، دستکاری، لمس، شسته و مراقبت می شود. در زندگی، او توسط فروپاشی احاطه شده بود. درحالی که مرگ است، او در حال پاکسازی است. مورچه، یک سرباز انگلیسی در افغانستان، شاهد جمع آوری تریاک در حالی که منتظر پرواز در خانه پس از از دست دادن پای خود در یک انفجار بمب بود. این قهرمان زندگی خود را به عنوان یک معتاد به هروئین فلج در حاشیه جامعه در شرکت یکی دیگر از سربازان سابق آسیب دیده، که یکی از بازماندگان جنگ فالکلند بود و همچنین در بوسنی بود، پایان داده است. رابرت، همانند یک سرباز سابق، تنها درگذشته است روز کریسمس. وقتی این کتاب را شروع کردم، من خواندن تریاک خوار، زندگی توماس د Quincey بود. جادو نهایی

مشاهده لینک اصلی
همانطور که فصل دوم این رمان را شروع کردم، این سبک به من یادآوری اولین رمان مک گرگور (به جای دومینش - یعنی این سومین) بود که هیجان انگیز بود، اما به سرعت متوجه شدم که کاملا متفاوت است. تا کنون، این رماننویس خود را تکرار نکرده است، در حالی که یک کتاب دشوار برای خواندن به عنوان پروسس (حتی اگر بسیاری از آن تفکرات تفکیک شده است و برخی از آن را در جمع 2-شخص گفت، که بسیار خوب کار می کند به خصوص به عنوان شما متوجه علت این امر می تواند دشوار باشد تا محتوای محتوا را بخواند: مبارزات روزانه معتادان به مواد مخدر، به طور دائمی برای پیدا کردن آن رفع بعدی، و سفر یک بدن متخلخل متولد می شود زیرا او توسط دولت او شناخته شده است. سطح دیگری به عنوان خواننده به تدریج متوجه می شود که چرا هر کدام به مواد مخدر یا الکل تبدیل شده اند: بیماری روانی برای یک، و چند سرباز سابق که در اثر آسیب های ناشی از خدمت در معرض درد هستند. داستان های نادر و یک مسیر منحصر به فرد مسیری که خشخاش در افغانستان رشد می کند (در حالیکه یکی از جوانان در مجاورت مجروحان در این نزدیکی) قرار دارد، در برخی از این رگ های مردانه به اتهام کشوری که آنها خدمت کرده اند، پایان می یابد. من مک گرگور را اول خوانده ام رمان دو بار (چیزی که من به ندرت انجام می دهم) و در حالی که می توانم به خاطر ساختار آن را از بین ببرم (پس از اتمام، من به عقب برگردانده ام و به یک جمله تکیه می کنم که چیزی را در انتهای آن قرار می دهد)، شک دارم که حداقل ، به این زودیها نه.

مشاهده لینک اصلی
من خیلی خوشحالم که من هرگز به عنوان بررسی کننده کتاب اصلی برای The Times یا The London Review of Materials چاپ نرفتم، زیرا پس از آن احساس کردم که وظیفه اخلاقی تمام تمام رمانهایی مانند «The Dogs» است که شجاعانه، زیبا نوشته شده و مسلط به آن صحبت می کنند قلب بحران کنونی ما، که شاعرانه اما هنوز زنده است، بی رحمانه هنوز، مناقصه، یک شوخی واضح برای Booker، و غیره.به عنوان شما می دانید، با برخی از کتاب های شما به نقطه ای که شما باید آنها را در دیوار سقوط اما این یکی در برابر دیوار با احترام گذاشته شده است. شما ممکن است بخواهید بدانید که همه چیز در مورد مواد مخدر کم زندگی انگلیسی، و شجاعانه، زیبا نوشته شده است و صحبت می کند compellingly به قلب بحران کنونی ما. من بیشتر می روم و می گویم که شاعرانه اش هنوز زنده است، بی رحمانه اما هنوز منصفانه است. در حقیقت یک شوخی آشکار برای بوکر.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب حتی سگ ها


 کتاب ماجرای یک پیشوای شهید
 کتاب مسیر خاطره انگیز
 کتاب مادلن در زیباترین صبح جهان
 کتاب جشنی بر بلندی ها
 کتاب کابوس های بیروت
 کتاب داستان های برگزیده اسکار وایلد